Poradnik prezentowy

Awatar użytkownika
Escherichia
Posty: 5376
Rejestracja: 27 maja 2017, 11:23

Re: Poradnik prezentowy

Post autor: Escherichia » 08 kwie 2023, 9:29

Ja na chrzest kupowałam złote kolczyki :)

Jeśli chodzi o komunię, to myślę, że te 400zł, o których piszą wyżej Dziewczyny będzie ok :)

Awatar użytkownika
Escherichia
Posty: 5376
Rejestracja: 27 maja 2017, 11:23

Re: Poradnik prezentowy

Post autor: Escherichia » 08 kwie 2023, 9:39

Przy takim temacie, to zaczynam się zastanawiać, jak rozwiązać sprawę przyszłorocznej komunii siostrzenicy Bartka, której oboje jesteśmy rodzicami chrzestnymi 🙄 Patrząc na nasze aktualne relacje, to nie powinnam być nieproszonym gościem, ale będę musiała temat wybadać..

Awatar użytkownika
adu
Posty: 10130
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:02

Re: Poradnik prezentowy

Post autor: adu » 08 kwie 2023, 16:47

Escherichia, myśle, ze jak ktoś bierze osobę z poza rodziny, w dodatku nie po ślubie, to liczy się z tym, ze tak może się stać :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Escherichia
Posty: 5376
Rejestracja: 27 maja 2017, 11:23

Re: Poradnik prezentowy

Post autor: Escherichia » 08 kwie 2023, 17:15

adu pisze:
08 kwie 2023, 16:47
Escherichia, myśle, ze jak ktoś bierze osobę z poza rodziny, w dodatku nie po ślubie, to liczy się z tym, ze tak może się stać :)
Niby tak, a prosiłam, aby się zastanowili, bo nie jesteśmy małżeństwem, pytaniem czy są pewni sugerowałam nawet odmowę chociaż między nami było wtedy dobrze. Ale usłyszałam "Wy już zawsze będziecie razem".
A tak czysto teoretycznie. Czy uważacie, że powinno się w takiej sytuacji pojechać samemu czy z osobą, z którą się jest? Pytam, bo rodzicami chrzestnymi drugiego dziecka jest również małżeństwo. A raczej byłe małżeństwo. I ojciec chrzestny, który jest bratem ojca dziecka przyjechał na komunię ze swoją nową partnerką, przez co możliwe, że na przyjazd nie zdecydowała się była żona - matka chrzestna. Ja wiem, że sytuacja wygląda inaczej, gdy "nowy"partner jest już parę lat, a kiedy spotykamy się z kimś około roku (jak w przypadku tamtego małżeństwa).
Nie podpytuję w celu ustalenia planu działania, czy jechać z A. czy nie, bo i tak by odmówił chociażby ze względu na to, że jest niewierzący. Co najwyżej by pojechał ze mną do Kalisza, ale poszedł zwiedzać ;)

Awatar użytkownika
adu
Posty: 10130
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:02

Re: Poradnik prezentowy

Post autor: adu » 08 kwie 2023, 17:41

Według mnie jeśli dostajesz zaproszenie z osoba towarzysząca to nie miałabym oporu, żeby iść z tym kimś. Dorośli ludzie w końcu, ciężko żeb wymagać żebyś przychodziła sama.
Obrazek

Awatar użytkownika
lisbeth87
Posty: 15794
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:57

Re: Poradnik prezentowy

Post autor: lisbeth87 » 01 cze 2023, 19:27

Polecicie torbę na rower?
Chciałabym kupić tacie.
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."

Julia 2.4.2017r.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości