Ile kosztuje życie...
Re: Ile kosztuje życie...
Aneczka a to ja odsmazane rzeczy itp to tez wole na maselku... a jak jem chlebek z dzemem pomidorem czy innym wazywem to tez zawsze bialy serek typu almette smaruje... no ale jak juz szynka czy zolty ser to mi ten serek nie smakuje wiec uzywam raz masla a raz margaryny
20.07.2015 - 10tc 
05.01.2018 - 8tc
18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵

05.01.2018 - 8tc

18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵
Re: Ile kosztuje życie...
ja to lubie suchy chleb, nie lubie ani masla ani margaryny na chlebie
Serek ujdzie. Jedyne smarowidlo na chleb ktore uznaje to dzem 



Re: Ile kosztuje życie...
Co kto lubi z ta margaryna czy maslem
Jak rodzice mieli krowy to tylko swojskie maslo bylo albo to z mleczarni, plus sery i jogurty. Swoje maslo latwo sie robi ale do tego, jak ktoras wspomniala, jest potrzebna prawdziwa smietana i porzadne ubijanie. Pamietam drewniany pojemnik, w nim smietana i tak sie ubijalo az w koncu zrobilo sie maslo. Do tego masla pozniej swiezutki chleb na zakwasie prosto z pieca. Mniam 


Re: Ile kosztuje życie...
Mojej babci sasiedzi robia sami maslo sery nawet wedzone robia do tego wlasnie smietane czy mleko mozna od nich wziac... juz sie ciesze na to mleko i swojska mozarelle

jeszcze tydzien i bede sie zajadala



20.07.2015 - 10tc 
05.01.2018 - 8tc
18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵

05.01.2018 - 8tc

18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵
- mała_czarna
- Posty: 19107
- Rejestracja: 27 maja 2017, 7:17
Re: Ile kosztuje życie...
W ogóle o nich nie slyszalam- musze sprawdzić czy u nas dowoza.
Re: Ile kosztuje życie...
Ja sprawdzałam akurat parę dni temu, chciałam zapas Hippa zrobić i było bardzo drogo.Misiaq pisze:Dziewczyny nie wiem w jakich miastach jest oferta Frisco, ale powiem Wam że tam jest tanio (na promocjach)
Pampersy (rozmiar 1) są najtańsze z jakimi się spotkałam.
Re: Ile kosztuje życie...
Misiaq, najtańsze to znaczy po ile? W netto rozmiar 2 często kosztuje 30 gr za sztukę.
Re: Ile kosztuje życie...
Misiaq, szczerze to nie wiem bo nic tam nie kupuje, ale własnie po pampersy kiedys bylismy. Były w promo i jak oglądam gazetki w blixie to często są promocje na pampy.
Re: Ile kosztuje życie...
Gdzie te czasy, że za sztukę tak tanio było. Teraz jak dorwę za 60-70 gr to się cieszęSofii pisze:Misiaq, najtańsze to znaczy po ile? W netto rozmiar 2 często kosztuje 30 gr za sztukę.
Re: Ile kosztuje życie...
Katherina, Antek bardzo krótko chodził w 2 więc wiem o czym piszesz.
teraz kończymy ostatnie opakowanie 3 i chyba wskoczy w 4, bo ma już poobcierane uda.

Re: Ile kosztuje życie...
M w wieku 2,5 miesiąca weszła w 4
teraz już bardzo długo 4+, a pieluchomajtki ostatnio 5.

Re: Ile kosztuje życie...
My juz od dawna w 5
Na szczescie tu jest duzo promocji i mozna kupic i pampersy i lidlowskie pieluchy za pol ceny 



Ile kosztuje życie...
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2017, 22:20 przez Necia, łącznie zmieniany 1 raz.
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości