u mnie to faceci zawsze blokowali/blokują
Ile kosztuje życie...
Re: Ile kosztuje życie...
Ale bym awanturę zrobiła... Ale ja bym nawet dziecku tak nie zrobiła , a co dopiero mężowi
+1mała_czarna pisze: ↑28 kwie 2020, 11:55Adu to ja bym mu po prostu nie składała i tyle.
Bo sama bym była wściekła gdyby mi tak P wywalił i by te ciuchy albo leżały na podłodze albo wróciły do szafy tak jak były.
Re: Ile kosztuje życie...
Mi tata też wyrzucał rzeczy z szafek jak miałam bałagan.
Do dziś pamiętam jakie to było dla mnie upokarzajace.
Do dziś pamiętam jakie to było dla mnie upokarzajace.
- mała_czarna
- Posty: 19098
- Rejestracja: 27 maja 2017, 7:17
Re: Ile kosztuje życie...
U mnie było to samo

Mi rodzice nigdy nie wyrzucali rzeczy z szafek - a jestem bałaganiarz, że hej.
Re: Ile kosztuje życie...
Powiem wam tak, chyba sobie gorzej wyobrażacie to wyrzucenie niż faktycznie było
Ale umowmy się, ze jestem zołza i już


Ale umowmy się, ze jestem zołza i już



Re: Ile kosztuje życie...
Wizyta w warzywniaku 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Re: Ile kosztuje życie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Re: Ile kosztuje życie...
JAJKA PO 90gr?? To z wolnego chowu?
Moja teściowa sprzedaje po 50 gr...
Moja teściowa sprzedaje po 50 gr...
Re: Ile kosztuje życie...
Ja zbieram szczękę z podłogi. Dawno nie kupowałam jajek. A po ile są w biedrze?
Re: Ile kosztuje życie...
u mnie z wolnego wybiegu kosztują 0,90 zł - 1 zł
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
Re: Ile kosztuje życie...
Normalna cena, taniej ja nie widziałam. Te są z wolnego chowu.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Re: Ile kosztuje życie...
U nas swojskie jajka po 1zł 
Nutella teściowa w mig by wszystko sprzedała
Papryka u mnie na warzywniaku po 33
Nutella teściowa w mig by wszystko sprzedała
Papryka u mnie na warzywniaku po 33
Re: Ile kosztuje życie...
Od kilku lat już płace 1 zł/szt. za wiejskie jajka. A był okres (rok temu?), że były po 1.20-1.30.nuuutella pisze:JAJKA PO 90gr?? To z wolnego chowu?
Moja teściowa sprzedaje po 50 gr...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości