Ja dealza lubiłam w Ie
Tu rzadko zagladam, ceny 1.5 euro lepiej wyglądały ale parę razy kupiłam jakieś fajne słodycze których nie ma normalnie w sklepach.
Co do chleba to zalezy jaki chleb i jakie bułki ale u nas to co biorę to - chleb i 4 bułki to jakieś 8zl
Ciepło mi się zrobiło, gdy zobaczyłam cenę naszego jogurtu naturalnego. Lewiatan. Ten sam jogurt w Auchan 1,78. Pytanie, czy Auchan ma jeszcze tańsze zapasy, czy Lewiatan zaszalał?