Ile kosztuje życie...
Re: Ile kosztuje życie...
Ja wam strasznie zazdroszcze tego luksusu! W siodmym niebie bym byla, jakby do mnie dowozili i spozywke online bym mogła zamawiac! I jeszcze diet pudelkowych mega zazdroszcze!
20.07.2015 - 10tc 
05.01.2018 - 8tc
18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵

05.01.2018 - 8tc

18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵
Re: Ile kosztuje życie...
Ja widzę też realne oszczędności finansowe, nawet jeśli poszczególne rzeczy są trochę droższe, to ja wydaję mniej, bo na spokojnie decyduję, co mi jest potrzebne, a będąc w sklepie dorzucam często, bo mi coś wpadnie w oko/zapomnę, że to mam, potem się okazuje, że czegoś nie kupiłam, więc idę jeszcze raz, znowu kupuję coś dodatkowo...
Re: Ile kosztuje życie...
O to to! Ja tak mam w biedrzeKatherina pisze:Ja widzę też realne oszczędności finansowe, nawet jeśli poszczególne rzeczy są trochę droższe, to ja wydaję mniej, bo na spokojnie decyduję, co mi jest potrzebne, a będąc w sklepie dorzucam często, bo mi coś wpadnie w oko/zapomnę, że to mam, potem się okazuje, że czegoś nie kupiłam, więc idę jeszcze raz, znowu kupuję coś dodatkowo...
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Re: Ile kosztuje życie...
Ja za Waszym poleceniem zrobiłam pierwsze zakupy jak była ta promocja na masło
zamawiałam w sobote, a dostawa była dopiero na wtorek
ale jestem zadowolona


Re: Ile kosztuje życie...
Ja dzisiaj wróciłam zła z zakupów. Co wizyta w sklepie, to cena wyższa.
Re: Ile kosztuje życie...
Wczoraj to się prawie popłakałam jak zobaczyłam cenę za pomidorki cherry... 14,99 zł za opakowanie 500 g w Lidlu
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
Re: Ile kosztuje życie...
9,7 zł kg pietruszki, obłęd
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Re: Ile kosztuje życie...
No ja dzisiaj za takie pierdołowate zakupy w Lidlu zapłaciłam 150 zł, a zwykle się zamykałam w stówce:/ (generalnie zwykle te same rzeczy kupuję), więc też mnie to dzisiaj uderzyło
Misiaq #teamlidl4ever
Misiaq #teamlidl4ever
Re: Ile kosztuje życie...
W zeszłym roku cena doszła do 25 zł, więc w tym pietruszka jest taniaNecia pisze:9,7 zł kg pietruszki, obłęd
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Średnio co drugi dzień jestem w sklepie i jest zmiana ceny. Dzisiaj uderzyła mnie nawet cena mąki, zwykła najtańsza tortowa kosztowała 4 zł. Jeszcze niedawno była po 2 zł.
Dla równowagi brałam też kilogram orkiszowej pełnoziarnistej i kosztowała 5 zł.
Majonez, duży słoik 12 zł. Zwykle kosztował 7-8. W moim sklepiku chleb dochodzi do 6 zł, bułka ziarnista 2 zł.
Re: Ile kosztuje życie...
Sofii coś Ty, chyba za mało kupuje pietruszki, nie wiedziałam ze aż tyle kosztowała
Ale widać podwyżki, widać, wczoraj tubki kupowałam kubusia, bywaly po 1,89, czasem taniej w promkach, dziś 2,29.
Staram sie zamawiać raz w tygodniu a tak tylko pieczywo/warzywa jakieś, bo wejście do sklepu po kilka pierdół to 50-60 zł
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale widać podwyżki, widać, wczoraj tubki kupowałam kubusia, bywaly po 1,89, czasem taniej w promkach, dziś 2,29.
Staram sie zamawiać raz w tygodniu a tak tylko pieczywo/warzywa jakieś, bo wejście do sklepu po kilka pierdół to 50-60 zł

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Re: Ile kosztuje życie...
Ja w piątek zapłaciłam w Lidlu 380 zł, a nie kupiłam nie wiadomo czego. Zwykłe cotygodniowe zakupy podstawowych rzeczy. W poniedziałek pojechałam po kilka rzeczy z tygodnia azjatyckiego i poszło 180 zł. Szok po prostu.
Robiłam kilka podejść do Barbory, ale albo nie było terminu, albo rzeczy których potrzebowałam.
Robiłam kilka podejść do Barbory, ale albo nie było terminu, albo rzeczy których potrzebowałam.


Re: Ile kosztuje życie...
To ja jestem chyba mało wymagająca kulinarnie, bo mnie tam niczego nie brakuje 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Re: Ile kosztuje życie...
Ja raz spróbowałam mięso z Barbory i nie byłam zadowolona. Z Frisco czasami zamawiam i jest ok.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości