Ile kosztuje życie...

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16651
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 28 lut 2023, 19:26

Raz w roku. Ale 3 kubiki co najmniej wychodzi więc to jest 1800 zł. Do tego kupujemy tabletki do oczyszczalni, też kilka stów rocznie.

Awatar użytkownika
Misiowa
Posty: 19533
Rejestracja: 26 maja 2017, 18:20

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Misiowa » 06 mar 2023, 9:57

Misiaq, ja dziś kupiłam truskawki za 40zł/kg. Wiem, że to nie sezon ale potrzebuję do deserów 🙄
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
KarLa
Posty: 23145
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:48

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: KarLa » 06 mar 2023, 11:06

Misiowa, w gazetce w Lidlu widziałamza 9.99zl za 500g
Obrazek

Awatar użytkownika
asieka
Posty: 8707
Rejestracja: 27 maja 2017, 5:27

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: asieka » 06 mar 2023, 16:52

Ceny warzyw i owoców kosmos 🙈🙈
2010-19.09-2015 *** N 23.07.2018 *** M 5.05.2020
ObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
nuuutella
Posty: 10922
Rejestracja: 27 maja 2017, 6:29

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: nuuutella » 06 mar 2023, 18:42

Mnie trochę dziwi ta panika na owoce iw warzywa, no jakby koszt wyprodukowania ich o tej porze roku ejst ogromny, patrząc na ceny prądu, opału, nawozów itp.
Jeszcze miesiąc dwa i będą nowalijki, więc ceny spadną. Papryka jest jesiennym warzywem, więc jesteśmy po drugiej stronie globu

Awatar użytkownika
Katherina
Posty: 31057
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:15

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Katherina » 06 mar 2023, 19:09

nuuutella pisze:
06 mar 2023, 18:42
Mnie trochę dziwi ta panika na owoce iw warzywa,
Miałam podobne refleksje, a że dieta warzywna jest droższa niż mięsna, to już pamiętam, że rok czy dwa temu z Itzal była dyskusja 😉
Ostatnio zmieniony 06 mar 2023, 19:33 przez Katherina, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
nuuutella
Posty: 10922
Rejestracja: 27 maja 2017, 6:29

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: nuuutella » 06 mar 2023, 19:15

Misiaq pisze:
06 mar 2023, 19:10
Katherina pisze:
06 mar 2023, 19:09
nuuutella pisze:
06 mar 2023, 18:42
Mnie trochę dziwi ta panika na owoce iw warzywa,
Miałam podobne refleksje, że dieta warzywna jest droższa niż mięsna, to już pamiętam, że rok czy dwa temu z Itzal była dyskusja 😉
Ja to pisałam i zdania nie zmieniam 😜
Pamiętam też 😂

Misiaq nie chodziło mi o to, że Ty panikujesz, tylko w ogóle ostatnio to gorący temat.
Gdzie można sprawdzic ceny hurtowe sprzed roku?

Necia
Posty: 20546
Rejestracja: 28 maja 2017, 14:16

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Necia » 11 mar 2023, 17:14

Kogoś zdrowo pogrzało już…
Załączniki
02FA299B-89EF-4D7B-B768-C25C99BABD95.png
02FA299B-89EF-4D7B-B768-C25C99BABD95.png (434.89 KiB) Przejrzano 2554 razy
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.

Awatar użytkownika
Nessa
Posty: 11104
Rejestracja: 29 maja 2017, 21:10

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Nessa » 12 mar 2023, 9:30

Necia uuuu... My używamy huggies i też obserwuje, że ceny rosną.
N 2018
M 2023

Necia
Posty: 20546
Rejestracja: 28 maja 2017, 14:16

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Necia » 12 mar 2023, 9:36

Ja te tylko na noc kupowałam, teraz kupiłam nocne pantsy. Ale bez jaj, rok temu ta sama paczka kosztowała 55 zł, a promocjach kupowałam po 46 zł.
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.

Awatar użytkownika
Ruby
Posty: 21621
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:45

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Ruby » 12 mar 2023, 9:37

Nic nie mowcie, jak M byla mala, to na promce kupowalam za 35,99€ trzy wielkie paki pampersa(paczka pantsow rozm.4 miala 96szt) pantsow, czy pamperkow jak byla mniejsza...
Teraz na promkach w tych samych sklepach jedna taka paczka kosztuje 19,99€🙈

Ze juz nie wspomne, ze M sie odpieluchowala noszac 5, a N aktualnie nosi 6+/7 w zaleznosci jakie pieluchy🙈
20.07.2015 - 10tc :(
05.01.2018 - 8tc :(

18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵

Awatar użytkownika
Katherina
Posty: 31057
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:15

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Katherina » 12 mar 2023, 15:13

Ja kupuję J zazwyczaj te rossmannowskie, teraz dla Tosi, tak jak przyJ i M, gdy byli niemowlakami, Bellę zamawiam na początek, przy M się zraziłam do Pampersów i J nigdy nie kupiłam nawet jednej paczki.

Awatar użytkownika
Ruby
Posty: 21621
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:45

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Ruby » 12 mar 2023, 15:35

Ja teraz tez dla N rossmannowskie i sa super, ale przy M mi sie zadne jak pampersy nie sprawdzily, no i w sumie nawet cenowo jak na promkach kupowalam to taniej nawet jak z ross wychodzily...
20.07.2015 - 10tc :(
05.01.2018 - 8tc :(

18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵

Awatar użytkownika
Nessa
Posty: 11104
Rejestracja: 29 maja 2017, 21:10

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Nessa » 12 mar 2023, 15:35

Katherina pisze:
12 mar 2023, 15:13
Ja kupuję J zazwyczaj te rossmannowskie, teraz dla Tosi, tak jak przyJ i M, gdy byli niemowlakami, Bellę zamawiam na początek, przy M się zraziłam do Pampersów i J nigdy nie kupiłam nawet jednej paczki.
Bella była w szpitalu w którym urodziłam M. i dla mnie też "milsze" niż pampersy. Przy N też kilka paczek kupiłam, ale N to wszystko uczulało 🙈 W niebieskim pudełku były huggies i bardzo je polubiłam. Aczkolwiek z dwójek M wyrosła bo są mniejsze niż innych firm a trójki za duże 😅 więc teraz używamy pampers premium care i Dada i to wszystko dostaliśmy w prezencie od gości ;)
N 2018
M 2023

Necia
Posty: 20546
Rejestracja: 28 maja 2017, 14:16

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Necia » 12 mar 2023, 15:58

Ja pampy premium na noc zawsze kupowałam i na sam początek. W ciągu dnia dady albo rosmannowskie. Ale przy Krzysiu np. tylko pampersy active używałam długo, a Kornelii one nie pasuja wcale.
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości