Ile kosztuje życie...

Aneczka98
Posty: 18623
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:30

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Aneczka98 » 16 mar 2018, 12:40

Miało być "w końcu" A wyszło głośnikowe. Już poprawilam 😉

Awatar użytkownika
nuuutella
Posty: 10915
Rejestracja: 27 maja 2017, 6:29

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: nuuutella » 18 mar 2018, 22:13

Miśka pisze:
16 mar 2018, 9:37
U nas wywiezienie 10m3 szamba to 200 zł, wywoziliśmy co miesiąc. Za kanalizację płacimy ok. 180 zł co drugi miesiąc.
Wodę mamy ze studni, ale już się nie możemy doczekać kiedy będziemy się mogli podłączyć do wodociągu.
O kurczę, co miesiąc musieliscie wywozi? Jakiej wielkości mieliście szambo?
My emwywozimy raz na rok... koszt to 140 zł. Dla porównania kanalizacja u nas w gminie to ok 300 zł miesięcznie...więc mam nadzieję że do nas nie dojdzie ;)

Miśka
Posty: 6665
Rejestracja: 27 maja 2017, 7:24

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Miśka » 19 mar 2018, 6:58

Nuuutella, 10m3. Jak byliśmy we dwójkę i nie było nas całymi dniami, to wystarczało na dłużej, ale jak urodził się Staś, to raz w miesiącu musieliśmy wywieźć.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lisbeth87
Posty: 15992
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:57

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: lisbeth87 » 21 mar 2018, 12:41

ehhh
W zeszłym tygodniu kupowałam w Lidlu Bebiko za 32,49. Dziś jest w cenie 34,79 zł... Cena w obu przypadkach bez promocji... W tesco nagle 37...
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."

Julia 2.4.2017r.

Aneczka98
Posty: 18623
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:30

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Aneczka98 » 21 mar 2018, 12:44

Z ile gram?
Miko jest na Babilon HA i jak w rosmanie jest najdrożej za 34.99, tak w aptece internetowej znalazłam nawet za 30.90. Kupiłam ostatnio większą ilość, żeby mieć przesyłkę darmowa. Przynajmniej na chwilę będzie spokój z mlekiem.

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 21 mar 2018, 12:50

A my mieliśmy próbę z bebiko i niestety, trzeba było wrócić do hippa. Za 600 g w ross 40 zl, lidl i tesco 43.

Aneczka98
Posty: 18623
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:30

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Aneczka98 » 21 mar 2018, 12:53

My będziemy zwykły Bebilon próbować jak mały skonczy pół roku. Mam nadzieję, że mu będzie pasował. Za 56 zł 1200g w biedronce widziałam. A nie raz sa promocje. Ta puszeczka 400g to chwila moment i nie ma, a i tak jeszcze cyca dostaje.

Aneczka98
Posty: 18623
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:30

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Aneczka98 » 21 mar 2018, 13:12

Lisbeth, w biedronce jest promocja na bebiko. Jak kupisz 2 opakowania 600g to opakowanie masz za,19.99

Awatar użytkownika
mała_czarna
Posty: 19099
Rejestracja: 27 maja 2017, 7:17

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: mała_czarna » 21 mar 2018, 13:51

Lisbeth ja mleko kupuje na allegro -800g za 30 zł. W 4paku biorę i przesyłka jest darmowa.


Awatar użytkownika
Aurinko
Posty: 8498
Rejestracja: 27 maja 2017, 23:38

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Aurinko » 21 mar 2018, 14:01

My tez na Bebilonie ha, teraz juz 2 kupilam w rossku, to -10% z karta

Awatar użytkownika
lisbeth87
Posty: 15992
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:57

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: lisbeth87 » 21 mar 2018, 15:43

Aneczka98 pisze:
21 mar 2018, 13:12
Lisbeth, w biedronce jest promocja na bebiko. Jak kupisz 2 opakowania 600g to opakowanie masz za,19.99
Dzięki!
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."

Julia 2.4.2017r.

Aneczka98
Posty: 18623
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:30

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Aneczka98 » 21 mar 2018, 18:47

lisbeth87 pisze:
21 mar 2018, 15:43
Aneczka98 pisze:
21 mar 2018, 13:12
Lisbeth, w biedronce jest promocja na bebiko. Jak kupisz 2 opakowania 600g to opakowanie masz za,19.99
Dzięki!
a nie ma za co 😉 Blinx mi nowa gazetkę wyświetlił😉

Alexia
Posty: 5010
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:09
Kontakt:

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Alexia » 22 mar 2018, 8:42

Czyli najlepiej cenowo jeżeli chodzi o mleko modyfikowane wychodzi nadal bebiko i hipp ?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 22 mar 2018, 8:49

Alexia, właśnie nie, bo jeżeli teraz bebiko jest za 19.99 za 600 g, a hip 600 za 40, no co chyba jest spora różnica
Bebilon chyba jeszcze dość tanio można upolować i zwykły nan.

Awatar użytkownika
Itzal
Posty: 16955
Rejestracja: 27 maja 2017, 11:04

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Itzal » 22 mar 2018, 8:52

Sofii pisze:Miśka, chyba tak. Nie znam się na dokładnej specyfikacji ale od tego szamba odchodzą takie rury.
My mamy wodę z wodociągu, ale myślimy nad małą studzienką do celów gospodarczych typu podlewanie ogródka itd.
tak, to przydomowa oczyszczalnia. Wtedy sie nie ma obowiazku podlaczenia do kanalizacji. My mamy tak samo w lepiance.
ObrazekObrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości