Ile kosztuje życie...

Alexia
Posty: 5010
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:09
Kontakt:

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Alexia » 22 mar 2018, 10:12

Sofi Z tym,że ta cena 19.90 jest w promocji za bebiko,a hipp też fajnie można kupić np.w ross -50% za drugie opakowanie ,więc cena robi się też spoko . O nanie nie chce słyszeć O. miała po nim straszne zatwardzenia ,bebilon tani nie jest przynajmniej my sporo na niego wydawaliśmy.Najlepiej zrobię jak podejdę do tesco,ross i biedry i sobie porównam bo jednak kilka lat minęło i mogło się pozmieniać. Wiadomo tym razem nastawiam się na kp,ale wiecie jak to w praktyce jest z tym nastawianiem się na coś...;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 22 mar 2018, 10:19

Alexia, no ale hipp nawet na promo jest sporo droższy od bebiko. Wiem, bo to przeliczałam i bebiko wychodziło 100 zł miesięcznie mniej. Dlatego ja próbowałam Antkowi zmienić, bo bebiko jest tańsze i częściej na promocji. Nibyte mleka są podobne, a jednak po bebiko bolał go brzuch znowu. Hipp ostatni raz był w grudniu na promo i teraz tydzień temu dopiero, także jak się nie zrobi sporych zapasów to trzeba płacić normalną cenę.
A bebilon kiedyś był droższy, teraz tak jak Aneczka pisała, 1200 g można kupić za 54 zł, więc wychodzi mega tanio.

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 22 mar 2018, 10:29

Ja teraz zrobiłam zapas na niecałe 2 miesiące i zapłaciłam tyle co widać. Bez promocji byłoby to 600 zł, czyli 300 na miesiąc. Zapas bebiko przy obecnej promocji miałabym za 140 na miesiąc. To tak tylko dla porównania, bo chyba to nie jest temat o mmObrazek

Awatar użytkownika
malwinka89
Posty: 6129
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:16
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: malwinka89 » 22 mar 2018, 10:31

Sofii, a wiesz że mam zniżkę pracowniczą, która mogę Ci dać
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Miśka
Posty: 6667
Rejestracja: 27 maja 2017, 7:24

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Miśka » 22 mar 2018, 10:34

Sofii, w Lidlu były zestawy Hipp - mleko 2x600 i kosmetyk za 60-70 zł. Dziś nawet mi mignęły, ale z tego co wiem, to to nie jest żadna świeża promocja, już takie niedobitki stały.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 22 mar 2018, 10:37

Miśka, tak, za 70, nawet kupiłam i ma zapas płynu do kąpieli

Malwinka, i ty dopiero mi o tym piszesz a nawet zapomniałam, że u was też jest mleko i nigdy nie sprawdziłam ceny.

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 22 mar 2018, 10:39

A tak odnośnie mlek to chyba najwięcej kosztują te spejalistyczne typu ha, ar czy comfort. Gdzieś kiedyś też trafiłam na takie porównanie, gdzie było mleko enfamil, które tez jest dość drogie, a skład pozostawiał wiele do życzenia.

Awatar użytkownika
KarLa
Posty: 23145
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:48

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: KarLa » 22 mar 2018, 10:42

Sofii, nasze mleko w PL bez recepty kosztuje 150zl za 400g
Obrazek

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 22 mar 2018, 10:48

KarLa, wiem o jakim piszesz, bo propnowali je synowi przyjaciółki, który ma alergię, ale myślę, że jeżeli ktoś już takiego potrzebuje to załatwia receptę.

Miśka
Posty: 6667
Rejestracja: 27 maja 2017, 7:24

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Miśka » 22 mar 2018, 10:54

Sofii, a masz jakieś porównanie mlek? Tak z ciekawości. Chodzi mi o składy.
Staszek na początku był na Bebilonie dla wcześniaków, później zwykły Bebilon, a po roku zmieniłam na Nan, bo Bebilon przestał mi odpowiadać.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 22 mar 2018, 10:56

Miśka, znalazłam takie porównanie ze składnikami, odszukam i wrzucę, ale myślę, że do tematu mm. Jest taki?

Miśka
Posty: 6667
Rejestracja: 27 maja 2017, 7:24

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Miśka » 22 mar 2018, 10:58

Yyyy, nie mam pojęcia. Możesz wrzucić w pogaduszkach, albo na priv.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 22 mar 2018, 11:01

Już założyłam temat.

Awatar użytkownika
KarLa
Posty: 23145
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:48

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: KarLa » 22 mar 2018, 11:07

Sofii, my raz musielismy niestety kupic bez recepty :/ W naszej sytuacji jest gorzej bo my nie podlegamy pod nfz
Obrazek

Awatar użytkownika
lisbeth87
Posty: 15992
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:57

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: lisbeth87 » 22 mar 2018, 11:19

Alexia Nan optipro plus w puszce jest bezpieczniejszy, bo ma mniej żelaza. Po zwyklym Nan Jula też miała problemy. Już dluższy czas jesteśmy na Bebiko, bo składy bardzo zbliżone, a jednak Bebiko tańsze i wg linka od Sofii, skład ma całkiem ok. Nan plus zamawiałam na all bo wychodziło o wiele taniej, a byliśmy na tym mm, bo w szpitalu go podawali.
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."

Julia 2.4.2017r.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości