Ile kosztuje życie...
Re: Ile kosztuje życie...
Miało być "w końcu" A wyszło głośnikowe. Już poprawilam 
Re: Ile kosztuje życie...
O kurczę, co miesiąc musieliscie wywozi? Jakiej wielkości mieliście szambo?
My emwywozimy raz na rok... koszt to 140 zł. Dla porównania kanalizacja u nas w gminie to ok 300 zł miesięcznie...więc mam nadzieję że do nas nie dojdzie

Re: Ile kosztuje życie...
Nuuutella, 10m3. Jak byliśmy we dwójkę i nie było nas całymi dniami, to wystarczało na dłużej, ale jak urodził się Staś, to raz w miesiącu musieliśmy wywieźć.


Re: Ile kosztuje życie...
ehhh
W zeszłym tygodniu kupowałam w Lidlu Bebiko za 32,49. Dziś jest w cenie 34,79 zł... Cena w obu przypadkach bez promocji... W tesco nagle 37...
W zeszłym tygodniu kupowałam w Lidlu Bebiko za 32,49. Dziś jest w cenie 34,79 zł... Cena w obu przypadkach bez promocji... W tesco nagle 37...
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
Re: Ile kosztuje życie...
Z ile gram?
Miko jest na Babilon HA i jak w rosmanie jest najdrożej za 34.99, tak w aptece internetowej znalazłam nawet za 30.90. Kupiłam ostatnio większą ilość, żeby mieć przesyłkę darmowa. Przynajmniej na chwilę będzie spokój z mlekiem.
Miko jest na Babilon HA i jak w rosmanie jest najdrożej za 34.99, tak w aptece internetowej znalazłam nawet za 30.90. Kupiłam ostatnio większą ilość, żeby mieć przesyłkę darmowa. Przynajmniej na chwilę będzie spokój z mlekiem.
Re: Ile kosztuje życie...
A my mieliśmy próbę z bebiko i niestety, trzeba było wrócić do hippa. Za 600 g w ross 40 zl, lidl i tesco 43.
Re: Ile kosztuje życie...
My będziemy zwykły Bebilon próbować jak mały skonczy pół roku. Mam nadzieję, że mu będzie pasował. Za 56 zł 1200g w biedronce widziałam. A nie raz sa promocje. Ta puszeczka 400g to chwila moment i nie ma, a i tak jeszcze cyca dostaje.
Re: Ile kosztuje życie...
Lisbeth, w biedronce jest promocja na bebiko. Jak kupisz 2 opakowania 600g to opakowanie masz za,19.99
- mała_czarna
- Posty: 19099
- Rejestracja: 27 maja 2017, 7:17
Re: Ile kosztuje życie...
Lisbeth ja mleko kupuje na allegro -800g za 30 zł. W 4paku biorę i przesyłka jest darmowa.
Re: Ile kosztuje życie...
My tez na Bebilonie ha, teraz juz 2 kupilam w rossku, to -10% z karta
Re: Ile kosztuje życie...
Dzięki!
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
Re: Ile kosztuje życie...
Czyli najlepiej cenowo jeżeli chodzi o mleko modyfikowane wychodzi nadal bebiko i hipp ?


Re: Ile kosztuje życie...
Alexia, właśnie nie, bo jeżeli teraz bebiko jest za 19.99 za 600 g, a hip 600 za 40, no co chyba jest spora różnica 
Bebilon chyba jeszcze dość tanio można upolować i zwykły nan.

Bebilon chyba jeszcze dość tanio można upolować i zwykły nan.
Re: Ile kosztuje życie...
tak, to przydomowa oczyszczalnia. Wtedy sie nie ma obowiazku podlaczenia do kanalizacji. My mamy tak samo w lepiance.Sofii pisze:Miśka, chyba tak. Nie znam się na dokładnej specyfikacji ale od tego szamba odchodzą takie rury.
My mamy wodę z wodociągu, ale myślimy nad małą studzienką do celów gospodarczych typu podlewanie ogródka itd.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości