Ile kosztuje życie...

Alexia
Posty: 5010
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:09
Kontakt:

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Alexia » 09 paź 2018, 14:44

600zl naszej części, bo skladamy się wszyscy domownicy. A wyszło prawie 1300zl za 1.5 tony węgla grubego.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 09 paź 2018, 14:47

Alexia, my to mamy worki, dlatego mąż sobie je poukladal przy domu i tak zabudował jakby.

Aneczka98
Posty: 18623
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:30

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Aneczka98 » 09 paź 2018, 15:24

My kupiliśmy 3t węgla. 900zl za tonę. Tyle dobrze, że z rodzicami na pół

Alexia
Posty: 5010
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:09
Kontakt:

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Alexia » 04 lis 2018, 16:49

Ja nie mogę pojechaliśmy do Lidla po buty dla Oli, polar, dres dla Arka.. tylko. A pobralismy rzeczy za 560 zł. Ostatni raz jadę na zakupy z Ł. on bierze co leci zobaczył ballantinesa w promocji i wziął x4 🤪

Ja nie wiem jak kiedyś mi się tak fajnie udawało planować zakupy, a teraz z małym dzieckiem wiecznie jest żywioł i przegięcie pały.

Znów mam około 4 litry płynu do płukania i z 7kilo proszków.. 😂
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 04 lis 2018, 17:00

Alexia pisze:Ja nie mogę pojechaliśmy do Lidla po buty dla Oli, polar, dres dla Arka.. tylko. A pobralismy rzeczy za 560 zł. Ostatni raz jadę na zakupy z Ł. on bierze co leci zobaczył ballantinesa w promocji i wziął x4

Ja nie wiem jak kiedyś mi się tak fajnie udawało planować zakupy, a teraz z małym dzieckiem wiecznie jest żywioł i przegięcie pały.

Znów Man około 4 litry płynu do płukania i z 7kilo proszków..
Jak mam mniej niż 4 litry płynu, to się czuję jakbym nie miała

Byłam na zakupach w piątek i nie wypowiem się na ten temat, bo mnie szlag trafi.

Alexia
Posty: 5010
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:09
Kontakt:

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Alexia » 04 lis 2018, 17:03

Czyli tak jak ja.. Non stop czuje ze musze kupić płyn i proszek 🤪

Niby coś tam mam na obiad do środy ale i tak bez szaleństw 🙄
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
efryna
Administrator
Posty: 10194
Rejestracja: 26 maja 2017, 12:46

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: efryna » 04 lis 2018, 17:05

Alexia, buty, ciuchy, 4 butelki alkoholu, zapas płynów i proszków za 560 zł... w moim odczuciu to i tak zamknęliście się w małej kwocie. Ja jak robię zapas zwykłej spożywki + małe uzupełnienie brakującej chemi, to rzadko mieszczę się w 500 zł

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 04 lis 2018, 17:09

Ja na przykład w październiku na jedynie buty dla dzieci wydałam ponad 400 zł. W lidlu to jeszcze można coś wyrwać za pół darmo.

Alexia, były same spodenki dresowe? Miałam pojechać i mi się nie chciało.

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 04 lis 2018, 17:10

Alexia, a to ja mam tak ze wszystkim, lubię mieć zapas.

Awatar użytkownika
Katherina
Posty: 31049
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:15

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Katherina » 04 lis 2018, 17:44

Sofii pisze:
04 lis 2018, 17:10
Alexia, a to ja mam tak ze wszystkim, lubię mieć zapas.
Ja nie robię jakiś wielkich zapasów, wolę na bieżąco kupować.

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 04 lis 2018, 17:59

Katherina, pamiętam, kiedyś pisałaś


Aneczka98
Posty: 18623
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:30

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Aneczka98 » 04 lis 2018, 17:59

Też nie robię zapasów. Obecnie mam zaczęty płyn do prania i płukania i odplamiacz. Na spozywke staram się zamknąć w 150zl na tydzień. Za to w październiku na lekarza i leki dla chłopców poszło 800zl...

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 04 lis 2018, 18:04

Aneczka, dla mnie to niewykonalne, taka kwota. Często w tygodniu jadę do dino na dodatkowe tylko zakupy typu warzywa i owoce i 150 zł wydaję. A przeważnie na weekend biedra albo lidl, 200-300 zł. 500 na tydzień jak nic. Ale wy gotujecie obiady z rodZicami?

Awatar użytkownika
Katherina
Posty: 31049
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:15

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Katherina » 04 lis 2018, 18:05

Sofii, A nie masz potem tak, że Ci się marnują rzeczy, bo termin ważności mija?

Awatar użytkownika
Katherina
Posty: 31049
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:15

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Katherina » 04 lis 2018, 18:06

Ja zamawiam zakupy co mniej więcej 5 dni, zazwyczaj po 200-250 zł plus jakieś codzienne zakupy, typu warzywa, owoce, piekarnia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości