Ile kosztuje życie...

Awatar użytkownika
Ruby
Posty: 21613
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:45

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Ruby » 18 gru 2019, 21:41

Misiaq, oj rozumiem doskonale! Moje zeby tez sa dramatyczne! Ledwo wylecze, zaraz znow cos...
Przed slubem.wszystko wyleczylam, jeszcze tydzien przed bylam na kontroli, to bylo w czerwcu 2013, a juz tutaj w de w lutym 2014 poszlam z kanalowka i okazalo sie, ze do leczenia jest 9! zebow...
Jeszcze ten, którego robilam kanalowo, jakiea pol roku pozniej pekl🙄
Przed ciaza tez wszystko mialam wyleczone, a w ciazy kanalowka i to zeba robionego jako ostatni w czasie leczenia...

Za to moj maz nawet nie pamieta, kiedy ostatnio byl u stomatologa na leczeniu, ma az dwa zeby z plombami i zero ubytkow, nawet kamienia nie ma... wiec sprawiedliwosci zero
20.07.2015 - 10tc :(
05.01.2018 - 8tc :(

18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵

Awatar użytkownika
lisbeth87
Posty: 15992
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:57

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: lisbeth87 » 04 sty 2020, 19:57

Wiem, że są podwyżki cen, ale przy niektórych produktach oszaleli...
pomidor malinowy w Biedronce po 17,99 zł, schab tyle samo...
aż strach pójść do mięsnego...
🙄
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."

Julia 2.4.2017r.

Awatar użytkownika
Mimezja
Posty: 13498
Rejestracja: 27 maja 2017, 0:46

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Mimezja » 04 sty 2020, 21:12

Lisbeth ale teraz chyba kest ten najgorszy czas na pomidory bo nie idzie ich wychodowac w kraju. Od marca ceny zaczną spadac. Mieso niestety koszmarnie drogie

Awatar użytkownika
Katherina
Posty: 31049
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:15

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Katherina » 04 sty 2020, 22:32

Ja kupuję teraz tylko koktajlowe, jako jedyne moim zdaniem mają znośny smak.

Awatar użytkownika
meg
Posty: 14861
Rejestracja: 27 maja 2017, 10:02

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: meg » 11 sty 2020, 10:36

Tygodniowe zakupy w Lidlu. Same jedzenie, bez chemii. 160 zł. Nie jest źle moim zdaniem

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 11 sty 2020, 11:25

Misiaq pisze:
meg pisze:
11 sty 2020, 10:36
Tygodniowe zakupy w Lidlu. Same jedzenie, bez chemii. 160 zł. Nie jest źle moim zdaniem

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
To jest bardzo dobry wynik!
Ja takie zakupy po 150-160 zł robię średnio 3 razy w tygodniu. Tylko nie rozgraniczam nigdy chemii domowej.
Kosmetyki dla siebie i dzieci zamawiam przeważnie w Rossmanie raz w miesiącu.

Awatar użytkownika
meg
Posty: 14861
Rejestracja: 27 maja 2017, 10:02

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: meg » 11 sty 2020, 12:08

Tylko pamiętajcie, że ja w tygodniu nie gotuje obiadów Trzeba do tego dołożyć 7,80 dziennie za dni robocze.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Mimezja
Posty: 13498
Rejestracja: 27 maja 2017, 0:46

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Mimezja » 11 sty 2020, 12:55

Wczoraj mąż mi kupil kilka rzeczy + pieluchy dla mlodego i wyszlo 95zl. Ponieważ zrezygnowalam z tutejszych posiłków, to wystarczy mi tego jedzenia do jutra.
Nawiasem mówiąc dieta bezmleczna polega na tym, że dostawalam wszystko co inni, tylko odejmowano mi produkty mleczne z ogólnych posiłków (czyli zupę mleczną, masło/sałatke), więc na śniadanie i kolację dostawałam kilka kromek bułki i promieniujaca kolorami teczy wędlinę, a na obiad podawano posilki lekkostrawne (czy.bez soli i przypraw), bo matka karmiąca może jeść wedlinę w 60%nasaczona konserwantami, a jak juz je mięso to wyłącznie gotowane, żeby poczuć czym jest smak pelni rodzicielskiego poświęcenia

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Misiowa
Posty: 19528
Rejestracja: 26 maja 2017, 18:20

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Misiowa » 11 sty 2020, 13:26

Mimezja, słabo...

My dziś zostawiliśmy w Lidlu równe 300, bez mm i chemii i też mam poczucie, że mało No ale wzięliśmy też warzywa, owoce i mięso na obiad. Potem mąż jeszcze zostawił 30 zł w rzeźniku.
Mój plan - żadnych więcej zakupów w tygodniu. Zobaczymy czy się uda
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
malwinka89
Posty: 6129
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:16
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: malwinka89 » 11 sty 2020, 16:26

meg pisze:Tygodniowe zakupy w Lidlu. Same jedzenie, bez chemii. 160 zł. Nie jest źle moim zdaniem

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
To my dziś dwa razy tyle ale wzięłam dwa komplety pościeli
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lisbeth87
Posty: 15992
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:57

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: lisbeth87 » 11 sty 2020, 19:59

W czw odebrałam zakupy za 300 zł.
Myślę, że do przyszłej niedzieli nie mam po co iść do sklepu.
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."

Julia 2.4.2017r.

Awatar użytkownika
adu
Posty: 10392
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:02

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: adu » 11 sty 2020, 20:05

My wczoraj wydaliśmy 240 w sklepie. W sumie na obiady wszystko mamy, więc nie licząc pieczywa raczej nic kupować nie będziemy.
Obrazek

Awatar użytkownika
KarLa
Posty: 23145
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:48

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: KarLa » 11 sty 2020, 20:33

ja wydalam 190e :P nie wiem na co :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16648
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 11 sty 2020, 20:45

My teraz na pewno będziemy wydawać jeszcze więcej, bo G jest na diecie. Więc jeszcze więcej warzyw i ryb ale za to będzie mniej jadał na mieście, bo bierze ze sobą jedzenie na cały dzień, więc może wyjdzie podobnie.

Miśka
Posty: 6665
Rejestracja: 27 maja 2017, 7:24

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Miśka » 11 sty 2020, 20:54

Ja dziś w samym mięsnym wydałam 60 zł (kupiłam mięso mielone, pierś z kurczaka i dwa rodzaje wędliny). W piekarni zostawiłam 30 zł, za kilka drobiazgów w spożywczym zapłaciłam 30 zł. Wczoraj w Biedronce poszło 120, a przedwczoraj w Lidlu 80. W poniedziałek muszę pojechać do Rossmanna, więc pewnie 100 pęknie. Przerażające są te ceny.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości