-
Escherichia
- Posty: 5538
- Rejestracja: 27 maja 2017, 11:23
Post
autor: Escherichia » 12 lis 2020, 9:14
lisbeth87 pisze: ↑02 lis 2020, 17:54
Skorzystałam z aplikacji Everli do zrobienia zakupów spożywczych z opcją dostawy do domu.
Jestem zadowolona
Oczywiście mojej wiochy nie ma na liście miast objętych usługą

-
Necia
- Posty: 20536
- Rejestracja: 28 maja 2017, 14:16
Post
autor: Necia » 27 lis 2020, 10:41

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
-
Miśka
- Posty: 6664
- Rejestracja: 27 maja 2017, 7:24
Post
autor: Miśka » 27 lis 2020, 10:53
Znam ten ból... Kilka lat temu kupowałam ją Stasiowi i kosztowała już wtedy sporo ponad 100. Na dodatek użyliśmy jej tylko dwa razy

-
farazi
- Posty: 9875
- Rejestracja: 28 maja 2017, 6:57
Post
autor: farazi » 27 lis 2020, 10:57
Misiaq, jeśli można zapytać, na co ta maść została przepisana Marysi?
Ja ją kupiłam kiedyś dla siebie, ale nie użyłam. Ale na pewno nie kosztowała aż tyle. Może to było mniejsze opakowanie.
-
Ruby
- Posty: 21613
- Rejestracja: 26 maja 2017, 23:45
Post
autor: Ruby » 27 lis 2020, 13:32
20.07.2015 - 10tc

05.01.2018 - 8tc
18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵
-
nuuutella
- Posty: 10912
- Rejestracja: 27 maja 2017, 6:29
Post
autor: nuuutella » 27 lis 2020, 15:14
Ja też ja kiedyś kupowałam Kubie, ale na bank nie kosztowała aż tyle. Miał wtedy zimowke.
-
Escherichia
- Posty: 5538
- Rejestracja: 27 maja 2017, 11:23
Post
autor: Escherichia » 01 gru 2020, 20:40
W Rossmanie promka na płyn do płukania Lenor 1,8l za 8,99zł i płyn do mycia naczyń Fairy 900ml za 4,99zł.
-
lisbeth87
- Posty: 15992
- Rejestracja: 26 maja 2017, 23:57
Post
autor: lisbeth87 » 01 gru 2020, 21:53
Odebrałam list ze spółdzielni z dwoma podwyżkami czynszu od nowego roku...

"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
-
Mimezja
- Posty: 13498
- Rejestracja: 27 maja 2017, 0:46
Post
autor: Mimezja » 03 gru 2020, 12:47
Wpadlam do biedry po zapas parowek dla Igora bo bardzo mu posmakowaly. Kupilam owoce i pieczywo, a z duperszmitow wydalam 21zl na swiateczne kolczyki i 12 na pisaki do pierniczkow

-
Mimezja
- Posty: 13498
- Rejestracja: 27 maja 2017, 0:46
Post
autor: Mimezja » 03 gru 2020, 12:50
Bez sensu nijak nie wchodzi zdjecie.
W kazdym razie owoce, pieczywo i parowki 135zl
-
sowaa
- Posty: 5907
- Rejestracja: 27 maja 2017, 20:20
Post
autor: sowaa » 12 sty 2021, 22:21
My w tym roku z mężowej pracy pierwszy raz dostaliśmy paczkę świąteczną pakowaną przez frisko (w poprzednich latach mieli innego dostawcę) i szczerze to się uśmialiśmy z tych ĄĘ produktów marki M&S

hiciorem była salsa z tlufli- z zawartością trufli poniżej 5%

ale salsa paprykowa była smaczna

-
Mimezja
- Posty: 13498
- Rejestracja: 27 maja 2017, 0:46
Post
autor: Mimezja » 02 mar 2021, 16:26
Dziewczyny, które mają działki, ile płacicie podatku gruntowego? U nas za działkę 12a z czego budynku stanowią 95m2 płacimy 448zl. Prawie tyle samo place za 2.5ha gruntów rolnych w tej samej gminie. Teściowie mają podobną działkę ale więcej budynków i płacą 650zl. Czy tylko u nas takie szaleństwo?
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości