Ile kosztuje życie...
Re: Ile kosztuje życie...
6,5 zł u mnie
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Kornelia 25.4.2021 r.
Re: Ile kosztuje życie...
Ja dziś za czereśnie płaciłam 16zł/kg, maliny 11 a borówki 39,90. Arbuz 4,90, szparagi 8.
Re: Ile kosztuje życie...
U mnie truskawki za 10zl, ale sąsiad mi przywiózł z innego miasta za 4zl. Warunek był, że musi wziąć większą ilość. Obdzwonił rodzinę i sąsiadów i cena była 4zl 
Re: Ile kosztuje życie...
Misiowa, jakie piękne truskawki
ja dzisiaj kupiłam nie wiem po ile, bo robiłam większe zakupy. Były takie mocno czerwone, aż za bardzo. Niektóre już zaczynały źle smakować.
8zl za szparagi to super cena. Nigdy takiej nie widziałam. Lidl/biedra najtaniej po 10, na straganach drożej.
8zl za szparagi to super cena. Nigdy takiej nie widziałam. Lidl/biedra najtaniej po 10, na straganach drożej.
Re: Ile kosztuje życie...
Farazi, ostatnio zauważyłam, że supermarkety mają coraz częściej wyższe albo podobne ceny warzyw i owoców, co mój warzywaniak osiedlowy. A szparagi już jakiś czas były po 9zł a od wczoraj są jeszcze tańsze. Dzisiejsze były przepyszne i nie miały zdrewniałych (tak to się pisze?) łodyg.
Re: Ile kosztuje życie...
Co Ty z tym zrobisz?Misiowa pisze:6zł
Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Re: Ile kosztuje życie...
Aaa chyba że takMisiowa pisze:Meg, konfitury
Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Re: Ile kosztuje życie...
U mnie poszła pierwsza partia, myslalam że z 5 kg wyjdzie trochę więcej.
Ale resztę zostawiłam na nalewke
Ale resztę zostawiłam na nalewke
- Załączniki
-
- Screenshot_20210619_205429.jpg (111.47 KiB) Przejrzano 7530 razy
Re: Ile kosztuje życie...
Nuutella, haha piona
U mnie poszło 6kg ale jeszcze zostawiłam do zjedzenia, upiekłam jogurtowe, kompot i zamroziłam mus do tortów.
Robisz jeszcze? Bo mnie korci
U mnie poszło 6kg ale jeszcze zostawiłam do zjedzenia, upiekłam jogurtowe, kompot i zamroziłam mus do tortów.
Robisz jeszcze? Bo mnie korci
Re: Ile kosztuje życie...
Misiowa Ty zostawiasz w dżemie cale kawałki owoców czy rozdrabniasz?
Chłopcy bardzo lubia dżemy, więc chyba dorobię, bo aż szkoda potem kupować w zimie.
Chciałam zamrozić truskawki pokrojone na kawałki, ale w sumie taki mus to chyba lepszy pomysł
Chłopcy bardzo lubia dżemy, więc chyba dorobię, bo aż szkoda potem kupować w zimie.
Chciałam zamrozić truskawki pokrojone na kawałki, ale w sumie taki mus to chyba lepszy pomysł
Re: Ile kosztuje życie...
ja mus co roku mrożę w małych słoiczkach- jest super potem do lodów (przez resztę lata), a zimą polewam nim naleśniki,czy pierogi na słodko, a dla dzieciaków najlepszy wsad do jogurtu naturalnego

Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości