Ile kosztuje życie...

Awatar użytkownika
Katherina
Posty: 31066
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:15

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Katherina » 03 sty 2022, 9:49

Ja rzadko piję mleko, a jeśli już to bez laktozy, więc specjalistką nie jestem, ale to, które kupiłam wtedy było dziwne. Nie było zepsute, ale jakoś nie wzbudziło mojego zaufania.

Necia
Posty: 20548
Rejestracja: 28 maja 2017, 14:16

Ile kosztuje życie...

Post autor: Necia » 03 sty 2022, 9:53

To u nas zależy czy chłopaki maja fazę na płatki ;)
Ja używam niecałe 100 ml dziennie do kaszki dla Kornelii ;) osobiście od zawsze mleka nie pijam, nie lubię i każde mi śmierdzi ;) a już najbardziej jak sie gotuje. Wiem dziwna jestem.
Byłam w tym moim osiedlowym rano i Misiaq potwierdzam krakersy są, nawet w promocji po 0,99 gr :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 03 sty 2022, 9:53 przez Necia, łącznie zmieniany 1 raz.
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.

Awatar użytkownika
Katherina
Posty: 31066
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:15

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Katherina » 03 sty 2022, 9:53

Ja głównie do dań, J nie pija mleka, M prosi o mleko/kakao/kawę zbożową raz dwa tygodnie mniej więcej, maż może raz na miesiąc się napije. Więc zostaję tylko ja do kawy, ale ja wolę migdałowe.

Necia
Posty: 20548
Rejestracja: 28 maja 2017, 14:16

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Necia » 03 sty 2022, 9:55

Ja kawę tylko czarna bez cukru uznaje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.

Awatar użytkownika
Katherina
Posty: 31066
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:15

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Katherina » 03 sty 2022, 9:59

Ja absolutnie bez cukru, 95% radości z kawy to jej gorzkość.
Espresso lubię w kawiarni czasem się napić, a w domu to wolę sobie kapkę mleka dodać.

Necia
Posty: 20548
Rejestracja: 28 maja 2017, 14:16

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Necia » 03 sty 2022, 10:09

Marze o porządnym ekspresie, ale to już nie w tym mieszkaniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.

Awatar użytkownika
Ruby
Posty: 21624
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:45

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Ruby » 03 sty 2022, 11:03

U nas mleko to gorzej niz woda... jak kupimy 12 szt uht to starcza na max 2tyg, gdzie jeszcze w tygodniu swieze tak raz na dwa dni do tego kupuje🙈

Ale M lubi i do platkow i napic sie z kubka, ja moge tez pic jak wode, czy sok, oboje z mezem uzywamy do kawy, ja tez czesto do latte... kawa wylacznie gorzka, ale mleko must have
20.07.2015 - 10tc :(
05.01.2018 - 8tc :(

18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵

Awatar użytkownika
Misiowa
Posty: 19535
Rejestracja: 26 maja 2017, 18:20

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Misiowa » 03 sty 2022, 13:38

U nas też dużo mleka idzie, głównie do śniadania ale tylko świeże. UHT nie lubię i nie kupuję.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Katherina
Posty: 31066
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:15

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Katherina » 03 sty 2022, 13:40

Necia pisze:
03 sty 2022, 10:09
Marze o porządnym ekspresie, ale to już nie w tym mieszkaniu.
Mnie te domowe nie przekonują za bardzo. Lubię albo z prawdziwego przemysłowego w kawiarni, a w domu z kawiarki.

Necia
Posty: 20548
Rejestracja: 28 maja 2017, 14:16

Ile kosztuje życie...

Post autor: Necia » 03 sty 2022, 18:22

Przebijecie? 5 małych pomidorów malinowych i malutkie opakowanie malin 33 zł, ja prdl z 1,5 kg wieprzowiny bym za to kupiła

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16651
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 03 sty 2022, 18:26

Necie, cena malin ogólnie skoczyla, nawet mrożone wychodzą bardzo drogo. Zwykle kupowałam w Dino po 10 zł za 500 g mrożonych, obecnie z dnia na dzień 20 zł.

Awatar użytkownika
Itzal
Posty: 16955
Rejestracja: 27 maja 2017, 11:04

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Itzal » 03 sty 2022, 19:26

U nas kiedys szlo duzo mleka, ale to bylo przed dziecmi. Teraz ja mam swoje owsiane barista do kawy, i tygodniowo schodzi moze ze 2 litry kokosowego albo migdalowego dla dzieci.
ObrazekObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
efryna
Administrator
Posty: 10205
Rejestracja: 26 maja 2017, 12:46

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: efryna » 03 sty 2022, 20:14

Misiaq o mój borze 😱 chyba jednak będziemy musieli zamontować gaz 😂

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16651
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 03 sty 2022, 20:47

efryna pisze:Misiaq o mój borze chyba jednak będziemy musieli zamontować gaz


Misiaq, u mnie w okolicy dzisiaj przyszły pierwsze rachunki za prąd i podobno podwyzki są koszmarne... Aż się boję naszego, bo już teraz płaciliśmy ponad 200 zł na miesiąc.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2022, 20:47 przez Sofii, łącznie zmieniany 1 raz.

Necia
Posty: 20548
Rejestracja: 28 maja 2017, 14:16

Ile kosztuje życie...

Post autor: Necia » 03 sty 2022, 20:47

Sofii żeby jeszcze dobre były, kwasne Blee

Misiaq już sie boje naszego… nie wiem już na czym miałabym prąd oszczędzać, bo naprawdę jakoś nie nadużywamy szczególnie, a rachunki mamy już teraz jakieś 270 zł na 2 miesiące


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 03 sty 2022, 20:47 przez Necia, łącznie zmieniany 1 raz.
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości