Ile kosztuje życie...

Awatar użytkownika
meg
Posty: 14861
Rejestracja: 27 maja 2017, 10:02

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: meg » 12 kwie 2023, 14:29

nuuutella pisze:Tak, 6 je w placówkach, kiedyś pisała ze na jedzenie w placówkach wychodzi jej ponad 100 dziennie.
Maja wiele razy w sumie pisała ze nie wydają bardzo dużo na jedzenie, ale widziałam też że jedza dużo warzyw i owoców, mało mięsa.
No to wychodzi te 4000 tysiące plus 2000 dla placówek (100 zł dziennie * 20 dni mniej więcej).
I tak myślę, że wychodzi całkiem spoko kwota jak na taką bandę.
Gorzej jak urosną.

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka

ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
nuuutella
Posty: 10922
Rejestracja: 27 maja 2017, 6:29

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: nuuutella » 12 kwie 2023, 14:40

Misiaq pisze:
12 kwie 2023, 14:01
nuuutella pisze:
12 kwie 2023, 13:57
Misiaq nie mialam na myśli, że niejedzenie miesa ogranicza wydatki, raczej to, co Ty opisałaś.
👍

Bliźniaki - nastolatki z mojej rodziny zjadają dziennie dwa bochenki chleba, po jednym na głowę. A gdzie reszta wydatków, bo przecież suchego chleba nie jedzą.
O rany :D

U nas tygodniowo ok 10-15jajek plus te do ciasta

Necia
Posty: 20546
Rejestracja: 28 maja 2017, 14:16

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Necia » 12 kwie 2023, 14:52

2 jajka na raz to zjada Kornelia. Mój mąż jajecznicę je z 5 jajek. Wiec jak robie dla nas na śniadanie to idzie 10 jaj. Ja bardzo lubie jajka, dzieci tez. Nie licze ile Jadam tygodniowo. W jednym tygodniu 2 a w innym pewnie i z 6-7. Zależy
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.

_daga_
Posty: 2292
Rejestracja: 27 maja 2017, 11:56

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: _daga_ » 12 kwie 2023, 15:54

My kupiliśmy w tamtym tygodniu we wtorek 40 jajek (coś na pewno jeszcze było w lodówce) a w piątek już było 10. S. zjada dziennie 4-5 jajek, średnio tygodniowo schodzi nam 30 jajek, gdzie ja z tego zjem max 5
Obrazek

Awatar użytkownika
lisbeth87
Posty: 15995
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:57

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: lisbeth87 » 12 kwie 2023, 16:05

U nas jajek bardzo mało schodzi 😅
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."

Julia 2.4.2017r.

Awatar użytkownika
adu
Posty: 10400
Rejestracja: 27 maja 2017, 8:02

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: adu » 12 kwie 2023, 16:11

U nas na tydzień idzie średnio 20. Sama jajecznica to jest 8 na nasza trójkę. Dodać jakieś placki, gofry.. i tak o.

Dla mnie te ich 4 tys są raczej kwota mocno na oko. Ale fakt, jak sobie pomyśle, ze dzieci będą nastolatkami.. to będzie niezłe. Moj brat tez potrafił zjeść cały bochenek chleba. Zreszta Suerte chyba tez pisała, ze ona na obiad to już naprawdę duże ilości robi. Albo chłopcy Sofii ile już potrafią zmieścić :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Misiowa
Posty: 19533
Rejestracja: 26 maja 2017, 18:20

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Misiowa » 12 kwie 2023, 16:21

U nas jajka schodzą różnie. Jajecznicy nie jemy w każdym tygodniu. Raz idzie 3-4 a innym razem 10-12. Jajecznica na naszą 4, to 10 jaj.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16651
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 12 kwie 2023, 17:30

9 osób za 4 tysiące?
Dla mnie niewyobrażalne, choćby mieli jeść same podstawowe produkty. Nie wiem.

Awatar użytkownika
nuuutella
Posty: 10922
Rejestracja: 27 maja 2017, 6:29

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: nuuutella » 12 kwie 2023, 18:32

Sofii pisze:
12 kwie 2023, 17:30
9 osób za 4 tysiące?
Dla mnie niewyobrażalne, choćby mieli jeść same podstawowe produkty. Nie wiem.
No właśnie z tego co ta dziewczyna pokazuje to raczej nie są podstawowe dania, raczej różnorodne i ciekawe :)

Awatar użytkownika
Sofii
Posty: 16651
Rejestracja: 27 maja 2017, 14:41

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Sofii » 12 kwie 2023, 19:30

nuuutella pisze:
Sofii pisze:
12 kwie 2023, 17:30
9 osób za 4 tysiące?
Dla mnie niewyobrażalne, choćby mieli jeść same podstawowe produkty. Nie wiem.
No właśnie z tego co ta dziewczyna pokazuje to raczej nie są podstawowe dania, raczej różnorodne i ciekawe :)
To tym bardziej.
Ja codziennie wydaję około 100 zł, a to są podstawowe rzeczy. Żadne rarytasy. Do tego raz w tygodniu duże zakupy. Myślę, że spokojnie wydaję 3500 (mam nadzieję, że nie więcej!). Serio, boję się zliczyć.


Awatar użytkownika
Misiowa
Posty: 19533
Rejestracja: 26 maja 2017, 18:20

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Misiowa » 12 kwie 2023, 19:32

Misiaq, u nas ta cena za ziemniaki jest już od kilku miesięcy. Mnie ostatnio ruszył mały ketchup pudliszki za 7zł.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Necia
Posty: 20546
Rejestracja: 28 maja 2017, 14:16

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: Necia » 12 kwie 2023, 21:33

Ja te kupuje w barborze i są spoko
Załączniki
0E0992BE-43FF-4E0B-95BD-C6F69F002282.png
0E0992BE-43FF-4E0B-95BD-C6F69F002282.png (439.58 KiB) Przejrzano 4087 razy
Krzyś 11.5.2017 r.
Kornelia 25.4.2021 r.

Awatar użytkownika
asieka
Posty: 8707
Rejestracja: 27 maja 2017, 5:27

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: asieka » 13 kwie 2023, 22:26

Ja w piekarni prawie co dziennie 12-15 zł. Obiady przywożę z pracy.
Ale mimo wszystko kasa ucieka. Jedzenie, chemia. Paliwo. Opłaty. Kosmos 🙈
2010-19.09-2015 *** N 23.07.2018 *** M 5.05.2020
ObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
nuuutella
Posty: 10922
Rejestracja: 27 maja 2017, 6:29

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: nuuutella » 13 kwie 2023, 22:40

Czemu u mnie nikt nie daje obiadów 🥴

Awatar użytkownika
lisbeth87
Posty: 15995
Rejestracja: 26 maja 2017, 23:57

Re: Ile kosztuje życie...

Post autor: lisbeth87 » 13 kwie 2023, 22:41

nuuutella pisze:
13 kwie 2023, 22:40
Czemu u mnie nikt nie daje obiadów 🥴
U mnie też nie 😶
Dieta pudełkowa była fajnym rozwiązaniem...
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."

Julia 2.4.2017r.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości