Ile kosztuje życie...
Re: Ile kosztuje życie...
Sofii nie było problemu, a karmiłam na żądanie.
Problem mieliśmy jedynie gdy przypadkiem kupiliśmy NAN w pudełku zamiast w puszce, bo różnica była w ilości żelaza, co odbiło się na Juli.
Porównując składy Bebiko i NAN Plus są bardzo zbliżone.
nuutella na początku podawałam to mm, na którym byliśmy w szpitalu. Gdy pytałam pediatry czy mogę zmienić na Bebiko to nie widziała problemu.
Sofii jakie masło kupujesz? Ja ostatnio kupiłam osełkę 300 g z B za 7,99 zł i lurpak 200g za 5,99 zł.
Problem mieliśmy jedynie gdy przypadkiem kupiliśmy NAN w pudełku zamiast w puszce, bo różnica była w ilości żelaza, co odbiło się na Juli.
Porównując składy Bebiko i NAN Plus są bardzo zbliżone.
nuutella na początku podawałam to mm, na którym byliśmy w szpitalu. Gdy pytałam pediatry czy mogę zmienić na Bebiko to nie widziała problemu.
Sofii jakie masło kupujesz? Ja ostatnio kupiłam osełkę 300 g z B za 7,99 zł i lurpak 200g za 5,99 zł.
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
Re: Ile kosztuje życie...
Kupowałam w Biedronce po 2.99 i teraz jest w lidlu z Koła, też 2.99. Normalna kostka 200g, 82% tłuszczu.
Re: Ile kosztuje życie...
KarLa a to jak za taka kostke to bardzo przyzwoita cena moim zdaniem...
20.07.2015 - 10tc 
05.01.2018 - 8tc
18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵

05.01.2018 - 8tc

18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵
Re: Ile kosztuje życie...
Moja Ola miała do pół roku bebilon , a póżniej bebiko było ok tyle że ona nie miała kolek.


Re: Ile kosztuje życie...
KarLa właśnie chwile temu bylam w lidlu... zdaje sprawozdanie
Kerrygold 250g bez promocji 2,29€ i maslo chyba faktycznie poszlo w dol bo z lidlowskiej firmy 1,59 bez promocji a jeszcze jakis czas temu kupowalam za 1,99€ bez promocji...
20.07.2015 - 10tc 
05.01.2018 - 8tc
18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵

05.01.2018 - 8tc

18.08.2018 🩷
16.06.2021 🩵
Re: Ile kosztuje życie...
Ruby, ja tez bylam w sklepie
jednak maja male kostki Kerrygold- 227g za 2.10e, a duza kostka 454g za 3.80


Re: Ile kosztuje życie...
Silan jest w lidlu na promocji
2,775 l za 13,49
2,775 l za 13,49
Re: Ile kosztuje życie...
Co to za rozpiska? Można zerknąć?Sofii pisze: ↑07 lut 2018, 8:47Mała, pamiętam, że gdy zmieniałam mleko Adasiowi to w tej sposób to robiliśmy. Pogadam jeszcze dzisiaj z mężem, chociaż on pewnie powie, że nie warto.
Wczoraj porównywałam skład tych mlek i nie różnią się wiele. Jest taka rozpiska gdzie na niebidsko są składniki obowiązkowe, na zielono dobre dodatkowe, na pomarańczowo zle dodatkowo, a na czerwono te, których nie powinno być. Hipp jest cały na zielono-niebiesko, bebiko chyba ma jeden składnik na pomarańczowo. My wybraliśmy hipp, bo można nim karmić tak jak na piersi, na żądanie, Antek jadł mniej ale często.

A propo wydatków to spisywałam nasze przez cały styczeń, tak z ciekawości. W sumie to jest tak jak zakładałam.
Spożywcze: 1205 zł
Chemia i inne (np. Karma dla kota): 499 zł
Apteka: 111 zł
Mleko i pieluchy: 360 zł
Wydatki nie uwzględniają posiłków poza domem, a my mniej więcej raz w tygodniu idziemy na obiad gdzieś.
Myślę, że jest nieźle biorąc pod uwagę, że nie odmawiamy sobie niczego. Wędliny i sery kupujemy te droższe, sery nie mniej jak 30zł/kg, wędliny też od 40-50 zł w górę. Pieczywo to samo, choć tutaj nie zjadamy wiele, bo jeden duży chleb za 15zł dzielę na cztery i mamy na tydzień, plus kilka bułek. Patrzymy na składy, a za to często też trzeba zapłacić

W sumie to styczeń jest trochę zawyżony, bo zaraz po nowym roku zapelnialismy lodówkę, a ostatniego dnia stycznia zrobiliśmy zakupy na kolejny tydzień i te zakupy też są uwzględnione w tych wydatkach
Re: Ile kosztuje życie...
Asieka to w stokrotce jest silan 2x1.9l za 16 zl

Re: Ile kosztuje życie...
Aurinko, tylko 360 na mleko i pieluchy? Nieźle. Ja myślałam, że tyle to luźno na same pieluchy będziemy wydawać.
Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
Re: Ile kosztuje życie...
zależy jakie twój Franek zaakceptuje

U Juli przyjęła się DADA i LUPILU. Obie marki są często w promocji. Na miesiąc potrzebuje 300 sztuk, więc w cenie regularnej kosztują mnie 180 zł, a często płacę 130 zł

"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
Re: Ile kosztuje życie...
nam na pieluchy jakaś stowa idzie. Czatuje zawsze na promocje i kupuje więcej
Ja teraz jak jestem sama z chłopcami to mi na spozywke idzie jakieś 700zł. Przyjedzie P to spokojnie tysiaca przekroczymy...
Re: Ile kosztuje życie...
U mnie spożywka z chemią mieszczą się w tysiącu, ale trzymam się listy zakupowej. Dużo pomogły zakupy z dostawą.
"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko,
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
ale o wiele mniejsze niż te,
które wiąże się z wygodną biernością."
Julia 2.4.2017r.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości