Post
autor: sowaa » 26 kwie 2020, 21:40
Misiaq, wiadomo, że każdy co tydzień nie kupuje nie wiadomo ile z tzw. chemii, ale mi chyba w każdym tygodniu coś wpadnie przy okazji zakupów- a to papier,a to proszek, albo jakiś szampon, płyn do mycia szyb etc- chyba nie ma tygodnia, żeby coś z tego typu rzeczy nie pojawiło się na paragonie.
A co do zakupów, to teraz robimy zakupy raz w tygodniu i lepiej widać ile mniej więcej idzie- myślę, że wliczając mięso- które kupujemy rzadziej, ale więcej, to z 600zł/tydz. pewnie średnio wyjdzie, wiadomo raz mniej, raz więcej. Z tym, że u nas jednak 5 osób do wykarmienia, a do tego odpada wyżywienie z przedszkola/ obiady w szkole, więc jemy więcej w domu. Myślę, że dla 2 osób, te 250zł tygodniowo jest wykonalne.